بازی جدید Remedy طی E3 2018 معرفی خواهد شد

| ۱۸:۳۰ دقیقه، ۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ | خبر

Spread the love

دشوار است که دستاوردهای استودیوی Remedy Entertainment را طی سه نسل اخیر انکار کرد. خلق سری محبوب Max Payne یکی از مهم‌ترین دلایل شهرت استودیوی فنلاندی است. در نسل هفتم آن‌ها اثر خاص Alan Wake را روی اکس‌باکس ۳۶۰ تحویل دادند و البته عملکردشان با Quantum Break در نسل هشتم، چندان قدرت‌مند نبوده است. به هر حال هیجان زیادی برای معرفی بازی جدید استودیو که با اسم رمز Project 7 یا P7 شناخته می‌شود، وجود دارد. عنوانی که ساخت آن سال گذشته توسط Remedy تایید شد و هنوز مشخص نیست که دقیقا در چه ژانری تعریف خواهد شد.

تا به حال پاسخی برای این سوال وجود نداشته است، اما انتظارها به پایان رسیده و در E3 2018 شاهد رونمایی از بازی جدید Remedy خواهیم بود. همان‌طور که احتمالا می‌دانید، استودیوی Remedy Entertainment همکاری خود با مایکروسافت را پایان داده و برای نشر بازی جدید با ۵۰۵ Games همکاری می‌کند. کمپانی‌ای که از P7 به عنوان بخشی از لاین‌آپ E3 امسالش یاد کرده است.

در کنار پروژه‌ی P7 استودیوی Remedy روی بخش تک‌نفره‌ی CrossFire 2 نیز فعالیت دارد. جزییات دقیقی از P7 در دسترس نیست، اما انتظار می‌رود که این بازی در سال ۲۰۱۹ برای سه پلتفرم اصلی عرضه شود. همچنین به احتمال زیاد این پروژه یا قسمت دوم Alan Wake و یا قسمت دوم Quantum Break خواهد بود. با توجه به سابقه‌ی Remedy احتمالا باید شاهد اثری خاص باشیم.

نمایشگاه E3 2018 از روز ۲۰ خرداد آغار خواهد شد.
هیچ

نظری درباره این مطلب ثبت نشده است


مهمترین خبرهای دیروز